Artykuły

CCTV

Polska Zabawa Sylwestrowa 2019 w Gillingham

W imieniu RedHotEvent serdecznie zapraszamy na Polską Zabawę Sylwestrową 

w biesiadnej atmosferze i w klasycznym wystroju świetlicy Wiejskiego Domu Kultury minionej epoki z polską kuchnią.


 W tych biesiadno-szampanskich nastrojach przy najwiekszych HITACH Dancingowych, Italodisco, Discopolo, Eurodance lat 80tych, 90tych, oraz przy gorącym TOPie XXI wieku z polskich i światowych list przebojow bedziemy bawić się od godz.20.00 do godz. 2.00.
 W ciągu tych 6 godzin, bedziemy tańczyć, śpiewać,
zorganizyjemy godzinny koncert życzeń,
i wybierzemy królową i króla zabawy sylwestrowej którzy będą nam miłościwie panować przez cały rok 2019


Polska Majówka w Gillingham

WIELKA POLSKA MAJÓWKA !!!

 połączona z akcją charytatywną dla : DZIECI Z FUNDACJI GAJUSZ w Łodzi organizowana przez RED HOT EVENTS


 5 oraz 6 maja spotykamy się w Gillingham
aby pokazać że los chorych dzieci nie jest na obojętny oraz że chore dzieci nie powinny być same.

 Dlatego też Prosimy i namawiamy Was bardzo gorąco do udziału w tych wydarzeiach które mają na celu wsparcia dla fundacji.


Muzyczne przyjemności w Meet Me

W imieniu kawiarni  Meet Me chcielibyśmy zaprosić państwa na „Muzyczne Przyjemności” czyli cztery one i ich dwóch. Asia, Klaudia, Ewa oraz Danuta przy akompaniamencie Tomka oraz Jacka wykonają własne interpretacje utworów między innymi Korteza, Iry, Starego Dobrego Małżeństwa oraz Rezerwatu.

Rejs po Tamizie czyli powrót do PRL-u

.....zagra CELA NR3 + PRO PUBLICO BONO !
REJS PO TAMIZIE 3 odbedzie sie !!!! do tego bedzie to 40 lecie PUNK ROCKa + 45 lecie Pani Kapitan !
Zmian odnosnie REJSU z okazji XXXX lecia punk rocka bylo wiele ,ale Wasze liczne pytania "Kiedy w koncu punkowy REJS? spowodowaly,ze w ostatniej chwili udalo nam sie zaklepac date 30 Wrzesnia , a poniewaz wyplywamy o godz 18.00 uda nam sie zobaczyc zachod slonca.
Jak zawsze jest to impreza przebierana , trzymamy PRLowy styl , czyli oprocz kapeluszy , sukienek w kwiaty , brazowych sandalow i skarpet w krate ....stawiamy tez IROKEZY i zakladamy glany !!Przyłącz się do akcji #polishblood

Od pierwszej akcji #polishblood z 2015 mijają dokładnie 2 lata. Nieskromnie możemy przyznać, że była to jedna z najpozytywniejszych akcji spontanicznie przygotowanych przez Polaków w Wielkiej Brytanii w przeciągu ostatnich lat, która spotkała się z międzynarodowym pozytywnym oddźwiękiem. Tysiące Polaków zamieszkałych w Wielkiej Brytanii zdecydowało się oddawać krew w brytyjskich placówkach NHS, w celu budowania polsko-brytyjskiej solidarności, pomagania drugiemu człowiekowi, a także jako kolejny dowód na wkład naszej społeczności do Zjednoczonego Królestwa.

Dzień otwarty Akademii Małego Polaka

Kochani!


 Rezerwujcie czas już w tę sobotę, 10 czerwca od godziny 12.15 - zapraszamy Was na dzień otwarty Akademii Małego Polaka połączony z dniem dziecka!

Co w programie? Wiele atrakcji, ma się rozumieć!

  Nie zdradzimy wszystkiego, ale będzie okazja posłuchać opowieści autorki polskiej książeczki Renaty Mrozowicz-Cabas z Paryża, która opowie o pochodzeniu literek. Przygotujcie się na szalone emocje w czasie konkursu talentów "NASZE DZIECI MAJĄ TALENT" (dla wszystkich chętnych polskich dzieciaków – obowiązują zapisy)! Gwarantujemy mnóstwo zabawy oraz niezapomniane wrażenia, tak jak na dzień dziecka przystało!

Co sądzisz o akcji #German Death Camps ?

Jesteś przeciwny zakłamywaniu historii? Udostępnij. Dołącz się do akcji !

 

 O akcji

 

  Podczas II Wojny Światowej Polska znikła z map Europy. Została podzielona przez Nazistów i Sowietów którzy ustanowili na jej terenie swoje strefy wpływów .Te dwa reżimy dopuściły się wielu milionów morderstw . Winni oni są utworzenia machiny eksterminacji Słowian, Żydów i Romów. Jednym z czynników tego terroru, były obozy zagłady i obozy pracy. Polacy we własnym kraju padli ofiarą eksterminacji. Holokaust, którego pomysłodawcami i wykonawcami byli legalnie wybrani przez Niemców, nazistowscy mocodawcy został skierowany w mieszkańców przedwojennej Polski. Fałszywym, nieprawdziwym oraz niehonorowym jest oskarżanie Polski i Polaków o jakikolwiek współudział w niemieckich i rosyjskich zbrodniach wojennych. Polska była jedną z pierwszych ofiar terroru Sowieckiego i Nazistowskiego. Dowodów proszę szukać w Auschwitz Birkenau oraz w Lesie Katyńskim.

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017

Za nami kolejny niepowtarzalny Londyński Finał WOŚP !

Tym razem Londyn gra i łączy Polonię po raz szósty!
W Polsce Orkiestra łączy ludzi od 25 lat :)
Tym bardziej zapraszamy każdego, kto ma wielkie serce, kocha muzykę oraz uwielbia towarzystwo pozytywnie zakręconych Londyńczyków na letnią zadymę w środku zimy!

Piknik Rodzinny Z Okazji Dnia Dziecka w Canterbury

Jak wiecie 11 czerwca urządzamy piknik z okazji Dnia Dziecka. Impreza ta odbędzie się zaraz po polskiej szkole (12.15- 15.00) na boisku Moat Field (Moat Lane, Canterbury), które należy do Kent College, 10 min spacerkiem ze szkoły.

Samochody zostawiamy na parkingu Neals Place i przejdziemy cala grupa na miejsce pikniku.

Jeśli macie jakiś chętnych znajomych do udziału w pikniku to zapraszamy, ale będą musieli przyjechać przed 12.00 i zaparkować na Neals Place.

Po drodze na miejsce pikniku wstąpimy na mini farmę, a dzieci dostana quiz do rozwiązania.

 

Losowa firma

England.pl
Darmowe Przelewy do Polski z Anglii na England.pl to najlepszy sposób na transfer gotówki na Wyspy. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie oraz najbardziej atrakcyjna oferta (pod kątem szybkości przelewu oraz kursu funta) to murowany sukces na zadowolenie z ...
Lokalizacja: Koszalin
Szczegóły firmy

Ostatnie ogłoszenia

KURSY I SZKOLENIA UPRAWNIENIA ITP...
Chcesz odmienić swoją sytuację materialną i zaczac zarabiac od £16/h do £28/h? -kurs na operatora KOPARKI CPCS najlepiej plat...
Lokalizacja: Wellingborough
Szczegóły ogłoszenia
Polskie Biuro Księgowe w UK
Polskie Biuro Księgowe UK Kompleksowa obsługa księgowa w Anglii. Zakres usług: - Rozliczenia roczne Self Assessment - Obsłu...
Lokalizacja: londyn
Szczegóły ogłoszenia
ROZMOWY z ANGLII do POLSKI
Oferujemy bezpośrednie przekierowanie połączeń na JEDEN wskazany przez Ciebie numer stacjonarny lub komórkowy w UK albo za grani...
Lokalizacja: londyn
Szczegóły ogłoszenia

Komentarze

Generowanie strony [s]: 0.0567

Nawigacja

Nasza społeczność